מערכת חימום המים מבית דודי אור פרויקטים הינה המערכת היחידה שחוסכת עד 90% באנרגיה ללא כל שימוש בחומרי אנרגיה פוסילית מזהמת כדוגמת סולר או גז. המערכת מנצלת באופן מרבי את אנרגיית השמש לחימום המים וחוסכת הוצאות כספיות ניכרות עבור חימום המים בכל שנה. החזר ההשקעה מורגש באופן מהיר מאוד וזאת בזכות התייעלות אנרגטית בשימוש של אנרגיה ירוקה בשיטה היעילה ביותר לניצול אנרגיית השמש.

חיסכון כספי בכל שנה

המערכת של דודי אור מתאימה לכל נפח נדרש מ 1 קוב ומעלה, מפעלים, בתי מלון, בניינים רבי קומות, בריכות, בתי חולים, בתי אבות, מקוואות, וכל מוסד עם דרישה למים חמים בהיקפים גדולים. המערכת של דודי אור מתאימה גם לבישול ומקלחות.

בזכות מיכלי הנירוסטה שבנויים עם מחליפי חום המים אינם "עומדים" ומתקבלים מים באיכות טובה ללא חיידק הלגיונלה.

עבור מי המערכת מתאימה

במסגרת התכנית הלאומית להפחתת פליטות גזי חממה ולהתייעלות אנרגטית פרסמו המשרד להגנת הסביבה, משרד האנרגיה והמים ומשרד האוצר תוכנית מענקים להתייעלות אנרגטית והפחתת פליטות גזי חממה.
תכנית המענקים נותנת עדיפות לעסקים ומפעלים קטנים ובינוניים ולרשויות מקומיות בדירוג 1 עד 5, בדגש על הפחתת זיהום אוויר מתעשייה ועידוד השקעות המשלבות טכנולוגית חדשניות ישראליות גם בתחום חימום המים.

תמיכה כלכלית בפרויקטים 

בשנים האחרונות פותחו קולטי שמש חדשניים העשויים מצינורות זכוכית כפולים הסגורים בצד אחד כמעין מבחנה גדולה, בקולטים של דודי אור משתמשים בטכנולוגיה הזאת.
הקולט דומה מאוד לתרמוס, הוא עשוי שכבה כפולה עם זכוכית פנימית וחיצונית וביניהם ואקום.
כאשר מעמידים קולט כזה בשמש, מתחמם החלל שבתוך הצינור הפנימי לטמפרטורות גבוהות מאוד, ובזכות הואקום אין זליגת חום החוצה. תפוקת החום היומית של קולטי השמש של דודי אור היא היעילה ביותר כיום.

קולטי השמש ואקום טיוב

sun2, sun, brightness, day, lightness
טלפון
4975*
דואל
sales@dudayor.co.il
כתובת
ישוב נמרוד